O naší společnosti

VIZOPOL – kvalita z EU, české licence, široký sortiment.

Firma Vizopol s.r.o. vznikla v roce 2008 s myšlenkou reagovat na výkyvy  v dodávkách plyšových hraček na českém trhu a tento obohatit o další zajímavé artikly. Datum sice napovídá, že firma je mladá, avšak  ve společnosti   působí  velmi zkušení pracovníci z hračkářského oboru, “duchovního otce” plyšových figurek Pat a Mat nevyjímaje.

Firma se v krátkém čase rychle rozvinula  a dnes  se může pochlubit spoustou zákazníků nejen po celé České a Slovenské Republice, ale i v Polsku a Holandsku.  Vizopol má ve své nabídce největší  a nejširší nabídku plyše v České Republice, která je každý měsíc pravidělně aktualizována novinkami.  Naleznete u nás   tématické  nabídky plyše, jako je Valentýn, Velikonoce, Mikuláš  a pod. Nedávnou novinkou je exkluzívní nabídka plyše přírodní.

Kromě “plyšáků”, má společnost ve své nabídce spoustu hraček plastových, dřevěných, ať už jsou to houpačky,  houpací prkne, provazové žebříky, kuželky, házecí kříže a  stovky dalších a dalších kvalitních produktů.

Hlavním záměrem společnosti však  bylo obohatit trh o kvalitní zboží z Evropské unie s náměty českých licencí.

Jako jeden z mála se Vizopol může chlubit překrásnou kolekcí hraček na písek, sestávající z mnoha různých kompletů, kyblíků, formiček, mlýnků,  lopatiček a jiných nezbytných hraček na písek pro děti.  Dále musíme vzpomenout  různé  nákladní  auta a autka s figurkami těchto populárních “popletů”  v mnoha různých provedeních a barvách.  Všechny tyto   hračky  jsou produkovány  výhradně  výrobci  z Evropské Unie, stejně jako velmi  vyvedený a velmi oblíbený bublifuk Pat a Mat. Ten však není  v nabídce osamocen.  Doprovází ho velká řada licenčních bublifuků od Cars přes Hello Kitty až po Mickeyho Mouse.

Letošní novinkou jsou licencované produkty s technologií IML (In-Mould-Labeling), kdy je potisk prováděn přímo uvnitř formy.  Na svět tak přijdou nové, velmi vyvedené  kyblíky ,  s populárními “Paťáky”, ale také úplná novinka  –  formičky s Krtkem.  Oba produkty bude možné spatřit v nepřeberném množství  různých pískových  kompletů a sad.

Licenci Krtka a Pat&Mat společnost Vizopol využila I na výrobu  PVC  míčů, které jsou opět produkovány v Evropě. Míče Pat a Mat Vizopol prodává již třetím rokem a je to jedna z nejprodávanějších položek.  Proto jsme na letošní sezonu připravili absolutní horkou novinku – míče Krtek a jeho přátelé v překrásném provedení a dvou velikostech. Pokud by si zákazník přece jen nevybral, může to zkusit z pestré nabídky  licenčních míčů WB, Looney Tunes, Tom & Jerry, Superman, Batman, Scooby Doo, Tweety,  Flinstones…

Jaro je tady a my si myslíme, že je opravdu se na co těšit…